Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!
Sierpień 2010:
11 sierpnia

Bądź doinformowany

Dzisiejszy dzień okazał się przełomowym, jeśli chodzi o premierę nowego Football Managera 2011. Sports Interactive poinformowało o nowościach w grze, przedstawiło datę premiery (szczegóły w naszym newsie). Jednak to nie koniec ciekawostek, jakie zaserwowała nam firma wydająca FM-a. Pierwszy raz umożliwiono czerpanie informacji o grze z wielu popularnych źródeł.
Wrzesień 2010:
17 września

(Nie)pewna data wydania dema

Kilka godzin temu cały FM-owy świat obiegła informacja dotycząca daty wydania Football Managera 2011. Zawsze wraz z taką wiadomością, pojawiają się pytania dotyczące wersji demonstracyjnej gry. Co prawda nic oficjalnie w tej kwestii nie zostało powiedziane, ale...
Październik 2010:
19 października

Demo FM 2011 w czwartek rano!

Wczoraj Miles potwierdził przypuszczenia wielu fanów Football Managera odnośnie daty wydania dema. Przypominamy, że wersja demonstracyjna FM-a 2011 ujrzy światło dzienne 22 października. Nie zdziwcie się jednak, gdy już w czwartek wasi znajomi znikną z sieci, a każda próba kontaktu z nimi zakończy się komunikatem "Gram w FM-a! Proszę zostawić wiadomość, może oddzwonię...".
22 października

Można pobierać demo!

Nadszedł ten wyczekiwany moment! Wczoraj pisaliśmy, że możliwe jest pobranie wersji truskawkowej dema Football Managera 2011 ze Steam. Jednak prawdziwa premiera nastąpiła właśnie przed chwilą na oficjalnej stronie FM-a. Już od teraz można pobierać obie wersje dema z sieci!
27 października

Śpiący obrońca, czyli kolejny błąd dema

Już pisaliśmy o pewnym błędzie, który znaleźli użytkownicy Forum SI, a który występował w wersji demonstracyjnej Football Managera 2011. Jednocześnie wspominaliśmy, że tematy dotyczące rożnych bugów powstają na forum w zastraszającym tempie. Jeden z nich jest również interesujący i jeszcze bardziej uciążliwy niż poprzedni, o którym wspominaliśmy.
Listopad 2010:
Grudzień 2010:
Kwiecień 2011:
Maj 2011:
Lipiec 2011:Twoje konto

Login:

Hasło:

 zapamiętaj mnie

Rejestracja
Zapomniałem hasła

Online

Użytkownicy: 0
Goście: 88

Waszym zdaniem

Ile meczów przegra Betis w najbliższym sezonie Szkoły Taktyki?Zobacz archiwum

Wyszukiwanie

Polecamy


© Centrum FM
Mapa serwisu