Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

 

 

Negocjowanie kontraktów – wraz z Football Managerem 2011 pojawią się nowe klauzule, a co najważniejsze, teraz negocjacje będą przypominać bardziej te z rzeczywistości. W końcu będziemy mogli prowadzić rozmowy kontraktowe w czasie rzeczywistym, a warunki zawodnika będą się zmieniać w zależności od rodzaju agenta, który się nim opiekuje. Szykujcie się więc na niełatwe potyczki – agenci będą różnić się między sobą, więc z jednym będzie się rozmawiać łatwiej, z innym trudniej.

 

Nowy system treningowy - wreszcie będzie można indywidualnie dobrać trening dla zawodnika, a nawet skupić się na pojedynczych aspektach tego treningu. Wprowadzono również możliwość trenowania graczy w poszczególnych formacjach!

 

Rozbudowany system interakcji - teraz zyskujemy jeszcze więcej możliwości w budowaniu relacji z innymi menedżerami, piłkarzami, a także zarządem. Oczywiście poprawek doczekał się również interfejs. Jak już pisaliśmy przy okazji negocjacji kontraktowych, interakcje również będą stylizowane na czat, zwykłą, szybką rozmowę.

 

Ulepszony system wyświetlania spotkań - w dwa lata po wypuszczeniu trybu 3D, silnik doczekał się ponad stu nowych animacji, a także nowych cieszynek, stadionów, tekstur i tym podobnych.

 

Zmienna reputacja lig - po wielu latach próśb i błagań, SI wreszcie się ugięło! Reputacja ligi wreszcie będzie się dynamicznie zmieniać wraz z biegiem lat. Wreszcie będziemy mogli sprawić, że polska Ekstraklasa zacznie rywalizować z najpotężniejszymi ligami w Europie!

 

Nowości w Football Manager Handheld 2011 - nowa skórka, tradycyjne uaktualnienie transferów na stan po zamknięciu większości okienek transferowych. Zmiany w interfejsie, a dokładnie: ekranie taktyki i silniku meczowym. Podano również listę grywalnych lig: Australia, Belgia, Brazylia, Anglia, Francja, Niemcy, Holandia, Włochy, Portugalia, Szkocja i Hiszpania. Niestety, w gronie tym nie ma Polski.

 

Twoje konto

Login:

Hasło:

 zapamiętaj mnie

Rejestracja
Zapomniałem hasła

Online

Użytkownicy: 0
Goście: 169

Waszym zdaniem

Ile meczów przegra Betis w najbliższym sezonie Szkoły Taktyki?Zobacz archiwum

Wyszukiwanie

Polecamy


© Centrum FM
Mapa serwisu