Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

Szukamy researcherów do Football Managera 2018

Sports InteractiveŚrodek lata dla wszystkich graczy oznacza zwykle pełnię sezonów rozgrywanych w aktualnej edycji Football Managera, a tymczasem dla ludzi związanych z SI to okres pracowitej mordęgi nad kolejną już wersją gry. Polski zespół researcherów działający pod kierownictwem Mateusza Gietza zmaga się w tej chwili z gromadzeniem danych o polskich klubach. Zespół potrzebuje pilnie Waszego wsparcia!

Zamieszczamy poniżej listę klubów, w których brakuje polskich researcherów do edycji FM18. W tym roku jest ich sporo. Zwłaszcza w I lidze bez opieki pozostało kilka ciekawych zespołów, które straciły opiekunów. Zainteresowani?

Chętni mogą pisać na adres pl.fm.research@gmail. Mateusz postara się odpowiedzieć na każde pytanie.

Ekstraklasa:
Cracovia
Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze
Sandecja Nowy Sącz

I Liga:
Górnik Łęczna
Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
GKS Katowice
GKS Tychy
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki
Odra Opole
Puszcza Niepołomice

II Liga:
Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg
Radomiak Radom
Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo
Gwardia Koszalin
MKS Kluczbork

III Liga:
chętni mogą się zgłaszać

IV liga i niżej:
nie szukamy researcherów do IV ligi i niżej
Piotr Sebastian - 7 sierpnia 2017 10:08

Szkoła Taktyki na FM Scout!

FM Scout Dziś powinna zapanować wielka radość w gronie sympatyków Centrum FM, choć mam olbrzymią nadzieję, że poniższa informacja sprawi także frajdę innym zaprzyjaźnionym z nami serwisom, a przede wszystkim wszystkim polskim graczom w Football Managera.

Z prawdziwą i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że okręt naszej Szkoły Taktyki wypłynie niebawem na szerokie wody międzynarodowej społeczności i doczeka się swojej publikacji na największym i najpopularniejszym na świecie serwisie o Football Managerze FM Scout.

Warto przy tym nadmienić, że nasza praca nie tylko została doceniona, ale zrobiła tak świetne wrażenie, że redakcja FM Scout przewiduje specjalną formę jej publikacji oraz promocji wśród graczy. O jakości naszej pracy może także świadczyć fakt, że promocję polskiej Szkoły Taktyki na swoim fanpage'u rozważa w tej chwili także firma Sports Interactive co byłoby już wydarzeniem bez precedensu.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Piotr Sebastian - 14 maja 2017 10:07

Szkoła Taktyki. Lekcja 4.

JS4 Szkoła Taktyki Cykl naszej Szkoły Taktyki stał się już na tyle popularny, że każdy dzień niemal przynosi nowe wiadomości. Nie inaczej jest i tym razem, ale najgorętszą informację z nią związaną opublikujemy dopiero jutro.

Tymczasem czwarta lekcja naszej Szkoły Taktyki przynosi tak wiele nowych informacji, że trudno w tak krótkiej wiadomości streścić wszystko co ważne. Przede wszystkim podsumowujemy naszą wiedzę o grze w defensywie prezentując gotowe systemy gry. Podliczamy także punkty ogłaszając przy okazji wyniki pierwszego kwizu.

Nowy sezon w Joint Story 4 przynosi nam jednak wiadomość najważniejszą: jakie nowe wyzwanie przygotował nam Sebastian Petroff w kolejnym sezonie gry?

Zapraszamy na czwartą lekcję w szkole taktyki:
JS4: Szkoła Taktyki. Systemy defensywne.
Piotr Sebastian - 13 maja 2017 20:44

Szkoła Taktyki. Lekcja 3: Boczni obrońcy

JS4 Szkoła Taktyki W kolejnej części naszych rozważań na temat zestawienia defensywy w Football Managerze przyjrzymy się bliżej rolom i funkcjom bocznych obrońców, a więc piłkarzy, którzy bardzo często muszą łączyć bardzo dobrą dyscyplinę taktyczną, ustawianie się i przewidywanie zachowania przeciwnika ze wspieraniem ofensywnych poczynań własnej drużyny. Pozycja ta potrafi odgrywać kluczową rolę nie tylko w rzeczywistym futbolu, ale także na wirtualnych boiskach naszej ulubionej gry komputerowej, a możliwości wyboru mamy naprawdę sporo.

Zapraszamy na trzecią lekcję w szkole taktyki:
JS4: Szkoła Taktyki. Boczni obrońcy.
kluchman89 - 26 kwietnia 2017 23:59

Szkoła Taktyki. Lekcja 2: Centrum defensywy

JS4 Szkoła Taktyki Kontynuując naszą karierę w Sunderlandzie przystępujemy do omówienia kolejnego zagadnienia w naszej Szkole Taktyki, jakim jest gra w obronie. Zagadnienie to ze względu na jego obszerność zostanie rozbite na więcej niż jedną lekcję. Dziś skupimy się na centralnej części naszego bloku defensywnego, a zatem na bramkarzu, środkowych obrońcach i defensywnych pomocnikach. Dodatkowo pokrótce omówione zostaną defensywne stałe fragmenty gry. Zapraszamy na drugą lekcję szkoły taktyki:

JS4: Szkoła Taktyki. Centrum defensywy.
kluchman89 - 16 kwietnia 2017 19:57

Szkoła Taktyki. Lekcja 1: Formacja

JS4 Szkoła Taktyki Rozpoczynając naszą kolejną przygodę postawiliśmy sobie zadanie trudne, ambitne i pracochłonne. Sunderland był powszechnie uznawany za kandydatów do spadku, w drużynie panowała plaga kontuzji, a pole manewru na rynku transferowym zostało umyślnie ograniczone do minimum. Bohaterem tego cyklu jest taktyka. Odsłaniając i tłumacząc krok po kroku wszystkie związane z nią zagadnienia pokażemy co, jak i dlaczego sprawia, że ostatecznie drużyna wygrywa lub przegrywa mecze i trofea. Postaramy się wyjaśnić, jak wykorzystać silne strony własnej drużyny i jak zminimalizować jej słabości. Dziś zaczynamy od elementu podstawowego, ale też bardzo istotnego - od formacji.

Zapraszamy na pierwszą lekcję szkoły taktyki:
JS4: Szkoła Taktyki. Wybór formacji.
kluchman89 - 31 marca 2017 17:44

Szkoła Taktyki otwarta!

JS4 Szkoła Taktyki Dzisiaj zgodnie z obietnicą otwieramy drzwi do Szkoły Taktyki, która w ramach cyklu czwartej już edycji Joint Story będzie uczyła, bawiła i wychowywała. Uczyć będziemy rzemiosła taktycznego, które w Football Managerze jest kluczem do większości drzwi, a już z pewnością do tych z nich, które są szczelnie zamknięte. Bawić będziemy przygodami w naszym nowym klubie i rozwijając po raz już czwarty karierę naszego menedżera. Wychowywać będziemy kolejne (a może właśnie pierwsze?) pokolenie mistrzów taktyki.

Oto początek Joint Story 4. Szkołę Taktyki uważam za otwartą:
JS4: Szkoła Taktyki. Oto początek.
Piotr Sebastian - 18 marca 2017 9:26

Joint Story 4. Szkoła Taktyki.

JS4 Szkoła Taktyki Szkoła Taktyki Football Manager 2017 otwiera swoje podwoje. Będą porady, podpowiedzi, triki i nowinki. Będą ankiety i konkursy. Będzie kariera. Szykuje nam się świetna zabawa w 2017 roku!

Oto zapowiedź Joint Story 4 i jednocześnie proklamacja Szkoły Taktyki: JS4: Szkoła Taktyki.
Piotr Sebastian - 15 marca 2017 0:08

Miasteczko Bilbao

Joint Story 3 Odkąd w Bilbao rządzi już nie Sebastian Pettroff a Kluchman Baskowie opierają się swoim rywalom mocniej niż zwykle, choć przyznać także trzeba, że ze słabszymi rywalami miewają więcej problemów, niż by należało. Czy dorobek poprzednika zostanie zmarnowany?

Pettroff opuścił Athletic Club nieoczekiwanie i nagle. Nieoczekiwanie także pod tym względem, że drużyna zajmowała drugie miejsce w La Liga, a nagle również z tego powodu, że nie planował porzucać swojego ukochanego klubu na przednówku wielkiego sezonu. Teraz w roli Czytelnika będzie pierwszym krytykiem poczynań Kluchmana, który z głównego taktyka wśród doradców wyrósł do rangi Pierwszego Następcy.

Oto 22 odcinek Joint Story 3 zatytułowany: ERRATZATZE
Piotr Sebastian - 27 lutego 2017 23:18

[1] - [2] - [3] - [4] - [...] - [275]


Twoje konto

Login:

Hasło:

 zapamiętaj mnie

Rejestracja
Zapomniałem hasła

Online

Użytkownicy: 0
Goście: 166

Waszym zdaniem

Ile meczów przegra Betis w najbliższym sezonie Szkoły Taktyki?Zobacz archiwum

Wyszukiwanie

Polecamy


ForumCM

fmrev

fmscout

fmtube

mój football manager

© Centrum FM
Mapa serwisu