Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

Szkoła Taktyki za plecami napastników

JS4 Szkoła TaktykiSzkoła Taktyki dotarła już pod pole karne przeciwnika, ale żeby sforsować zasieki obronne musimy dowiedzieć się czegoś, co stanowi o jakości gry ofensywnej w Football Manager 2017.

W 6. lekcji naszego cyklu porozmawiamy o szerokości gry, dublowaniu pozycji oraz przygotujemy się do końcówki sezonu w Liga Adelante.
Zapraszamy do lektury: JS4: Szkoła Taktyki. Lekcja 6.

Piotr Sebastian - 21 czerwca 2017 19:43

Szkoła Taktyki. Lekcja 1: Formacja

JS4 Szkoła Taktyki Rozpoczynając naszą kolejną przygodę postawiliśmy sobie zadanie trudne, ambitne i pracochłonne. Sunderland był powszechnie uznawany za kandydatów do spadku, w drużynie panowała plaga kontuzji, a pole manewru na rynku transferowym zostało umyślnie ograniczone do minimum. Bohaterem tego cyklu jest taktyka. Odsłaniając i tłumacząc krok po kroku wszystkie związane z nią zagadnienia pokażemy co, jak i dlaczego sprawia, że ostatecznie drużyna wygrywa lub przegrywa mecze i trofea. Postaramy się wyjaśnić, jak wykorzystać silne strony własnej drużyny i jak zminimalizować jej słabości. Dziś zaczynamy od elementu podstawowego, ale też bardzo istotnego - od formacji.

Zapraszamy na pierwszą lekcję szkoły taktyki:
JS4: Szkoła Taktyki. Wybór formacji.
kluchman89 - 31 marca 2017 17:44

Szkoła Taktyki otwarta!

JS4 Szkoła Taktyki Dzisiaj zgodnie z obietnicą otwieramy drzwi do Szkoły Taktyki, która w ramach cyklu czwartej już edycji Joint Story będzie uczyła, bawiła i wychowywała. Uczyć będziemy rzemiosła taktycznego, które w Football Managerze jest kluczem do większości drzwi, a już z pewnością do tych z nich, które są szczelnie zamknięte. Bawić będziemy przygodami w naszym nowym klubie i rozwijając po raz już czwarty karierę naszego menedżera. Wychowywać będziemy kolejne (a może właśnie pierwsze?) pokolenie mistrzów taktyki.

Oto początek Joint Story 4. Szkołę Taktyki uważam za otwartą:
JS4: Szkoła Taktyki. Oto początek.
Piotr Sebastian - 18 marca 2017 9:26

Joint Story 4. Szkoła Taktyki.

JS4 Szkoła Taktyki Szkoła Taktyki Football Manager 2017 otwiera swoje podwoje. Będą porady, podpowiedzi, triki i nowinki. Będą ankiety i konkursy. Będzie kariera. Szykuje nam się świetna zabawa w 2017 roku!

Oto zapowiedź Joint Story 4 i jednocześnie proklamacja Szkoły Taktyki: JS4: Szkoła Taktyki.
Piotr Sebastian - 15 marca 2017 0:08

Miasteczko Bilbao

Joint Story 3 Odkąd w Bilbao rządzi już nie Sebastian Pettroff a Kluchman Baskowie opierają się swoim rywalom mocniej niż zwykle, choć przyznać także trzeba, że ze słabszymi rywalami miewają więcej problemów, niż by należało. Czy dorobek poprzednika zostanie zmarnowany?

Pettroff opuścił Athletic Club nieoczekiwanie i nagle. Nieoczekiwanie także pod tym względem, że drużyna zajmowała drugie miejsce w La Liga, a nagle również z tego powodu, że nie planował porzucać swojego ukochanego klubu na przednówku wielkiego sezonu. Teraz w roli Czytelnika będzie pierwszym krytykiem poczynań Kluchmana, który z głównego taktyka wśród doradców wyrósł do rangi Pierwszego Następcy.

Oto 22 odcinek Joint Story 3 zatytułowany: ERRATZATZE
Piotr Sebastian - 27 lutego 2017 23:18

Parc de Anónimo

Buena onda Kanarki z Nantes od wielu już sezonów plasują się w czołówce europejskich drużyn i żadna (słownie: Ż-A-D-N-A) piłkarska potęga nie może być szczęśliwa stanąwszy oko w oko z podopiecznymi polskiego menedżera. Monsieur Anonimo z wytrwałością i konsekwencją buduje wielką markę, choć z klubowym księgowym nie są w najlepszej komitywie, a konto bankowe schnie jak potoki Serengeti latem.

Czy wiosna 2032 roku przyniesie francuskim potentatom worek medali? Czy nareszcie uda się przełamać niemoc w Lidze Mistrzów? Buena onda przynosi nam znowu garść emocji. Emocji na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do lektury kolejnej części sagi, która jest już lekturą obowiązkową każdego fana Football Managera.
Buena onda. Wiosna 2032.
Piotr Sebastian - 17 lutego 2017 16:34

Joint Story 3. Ciąg dalszy nastąpi!

Joint Story 3 Joint Story 3 powraca w stylu tak niespodziewanym, że najbardziej śmiali kibice, najodważniejsi prognostycy oraz najbardziej kontrowersyjni komentatorzy przecierają oczy ze zdumienia!

O zdradliwa koleino, z której koło naszej fortuny wypadło na zimowym zakręcie i potoczyłoby się w niechybną przepaść, gdyby nie Kluchman, który mocnymi rękami schwycił lejce i skierował nasz wóz na dawne tory. Władze hiszpańskiej piłki zawiesiły polskiego menedżera do końca sezonu i w tej sytuacji stery baskijskiego klubu przejął dotychczasowy asystent, wychowanek i następca Sebastiana Pettroffa, Mr. Kluchman. Tak się zaczyna nowy etap w historii Athletic Club: The Kluchman Story.

Zapraszamy do zapowiedzi 21 odcinka naszego cyklu, który nosi wielce obiecujący tytuł: The Kluchman Story.
Piotr Sebastian - 13 lutego 2017 13:52

The Game. The Football. The Match.

Znachor Gdzieś w połowie drogi z Europy do Ameryki w nazwie naszej ukochanej gry wszystkie literki "o" robią się ciężkie i jajowate, słupki dziwnie pną się w górę, a zawodnicy zakładają kaski. Gra zmienia się w The Game, a football w... football!
Nie wiem ilu z Was (pewnie niewielu) siadło w nocy z niedzieli na poniedziałek przed monitorami, ale Ci którzy tego nie uczynili, opuścili The Match.

Miano widza obowiązkowego niósł dzielnie Znachor, który niemal od razu pospieszył nam donieść, że oto w poniedziałkową noc pod drugiej stronie Atlantyku wydarzyła się Historia! Byłem także świadkiem tej Historii i mogę Was śmiało zapewnić, że o 4 nad ranem byłem rześki jak skowronek, a świadomość uczestniczenia na żywo w takim wydarzeniu niosła mnie jeszcze długo przez dzień. The Match!

Zapraszamy do lektury felietonu Znachora, który obudzi śpiących, zawstydzi spóźnialskich i oświeci nieświadomych.

Obejrzeć The Match.
Piotr Sebastian - 7 lutego 2017 22:40

Świąteczny konkurs @FootballManager

Jeśli jesteście aktywni na Twitterze, zapewne jesteście również świadomi promocji, jaką od kilku dni oferuje oficjalne konto Football Managera, @FootballManager. Jeśli wszakże nie śledzicie tego, co się na nim dzieje, najwyższa pora to zmienić. Codziennie bowiem są tam do wygrania atrakcyjne fanty piłkarskie i nie tylko - na przykład dzisiejszy szczęśliwiec zostanie unieśmiertelniony w FM 2017 jako menedżer. Wystarczy retweetować tweeta z informacją o dzisiejszym konkursie, uzupełniając go o nazwisko swojego ulubionego środkowego pomocnika z FM 2017, a także hasha #FMXMAS i adres @FootballManager. Konkurs potrwa jeszcze przez pięć dni, a każdego z nich dotyczyć będzie innej pozycji i innej nagrody.
Pr0fes0r - 30 grudnia 2016 14:06

[1] - [2] - [3] - [4] - [...] - [274]


Twoje konto

Login:

Hasło:

 zapamiętaj mnie

Rejestracja
Zapomniałem hasła

Online

Użytkownicy: 0
Goście: 358

Waszym zdaniem

Ile meczów przegra Betis w najbliższym sezonie Szkoły Taktyki?Zobacz archiwum

Wyszukiwanie

Polecamy


ForumCM

fmrev

fmscout

fmtube

mój football manager

© Centrum FM
Mapa serwisu