Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

Szkoła Taktyki za plecami napastników

JS4 Szkoła TaktykiSzkoła Taktyki dotarła już pod pole karne przeciwnika, ale żeby sforsować zasieki obronne musimy dowiedzieć się czegoś, co stanowi o jakości gry ofensywnej w Football Manager 2017.

W 6. lekcji naszego cyklu porozmawiamy o szerokości gry, dublowaniu pozycji oraz przygotujemy się do końcówki sezonu w Liga Adelante.
Zapraszamy do lektury: JS4: Szkoła Taktyki. Lekcja 6.

Piotr Sebastian - 21 czerwca 2017 19:43

Będą nowe ligi!? Niekoniecznie

Sports InteractiveSports Interactive zawsze stara się dodawać nowe ligi do kolejnych wersji Football Managera, chociaż ostatnio bywało z tym różnie. Tłumaczenia programistów firmy zazwyczaj opierały się na zbyt dużej wadze bazy danych, choć już od dawna gracze sugerują umieszczenie FM`a na DVD zamiast na przestarzałym CD. Na temat nośnika, na którym będzie wydana gra jeszcze do końca nic nie wiadomo. Istnieje prawdopodobieństwo, że pojawią się nowe ligi w FM`ie 09!Chcesz wiedzieć wię™cej?
Dapsz - 5 marca 2008 14:09

Kilka słów o atrybutach

PoradaPamiętacie swoje pierwsze wrażenia po zetknięciu się z serią Football (i wcześniej Championship) Manager? Ja pamiętam to doskonale. Wstyd się przyznać, ale gdy po raz pierwszy przed moim okiem śmignęła cała masa tabelek, wykresów i cyferek poczułem pewien niesmak. Dopiero z czasem zacząłem pojmować realia tamtego świata, w którym wartość zawodnika określała magiczna kombinacja cyferek sprzężonych z umiejętnościami… Chcesz wiedzieć wię™cej?
Lukaszp - 4 marca 2008 22:31

Edytor i Scout pod FM 8.0.2

PlikiEdytory bazy danych pozwalają wyszukiwać i edytować znaczną część FM-owej rzeczywistości. Możemy za ich pomocą np. odnaleźć piłkarzy o największym potencjale czy zmienić budżet klubu. Po wypuszczeniu przez Sports Interactive patcha 8.0.2, twórcy dwóch najpopularniejszych plików tego rodzaju stworzyli, kompatybilne z najnowszą wersją, edycje swoich programów.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Ziutek - 4 marca 2008 19:11

Trzy updaty do wyboru

PlikiPatch 8.0.2 wydany przez Sports Interactive zawierał aktualizację bazy danych, obejmującą zmiany do połowy lutego. Niestety nie została ona zrobiona zbyt dokładnie, gdyż np. Radosław Matusiak jest tam piłkarzem GKSu Bełchatów. Dla graczy, którzy chcą mieć w swoim FMie najnowszą bazę danych, na początku marca aż trzy polskie strony przygotowały własne updaty.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Ziutek - 4 marca 2008 16:03

Dział "Teksty" oficjalnie otwarty!

TekstyOczywiste jest to, że w tak szczególnym dla nas dniu nie mogło zabraknąć tak istotnego działu, jakim niewątpliwie są teksty. Dzisiaj prezentujemy jedynie namiastkę tego, czego będziecie mogli się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Będziemy serwować mnóstwo materiałów przeróżnej maści - nasze sprawozdania z rozgrywki, praktyczne porady, felietony, wywiady, czyli wszystko co powinna zawierać profesjonalna strona o tematyce Football Managera. W zanadrzu mamy także kilka niespodzianek, o których dowiecie się przy okazji regularnych wizyt na Centrum Football Managera.
Chcesz wiedzieć wię™cej?
Lukaszp - 3 marca 2008 18:31

Centrum Transferowe jako Talenty CFM

TekstyMinęło już przeszło 6 miesięcy od ukazania się Football Managera 2008, a my wciąż zachwyceni grą przemierzamy krainę naszych marzeń w poszukiwaniu kolejnych trofeów. Zwycięstwo w lidze, krajowym pucharze, czy też na arenie międzynarodowej może wynieść nas na salony światowego futbolu. Nie dokonalibyśmy jednak tego bez naszych podopiecznych, małych okrągłych kropeczek hasających co mecz po zielonej murawie. Nazwiska przy nich często się zmieniają, a my wciąż penetrujemy rynek w poszukiwaniu młodych, zdolnych i niedrogich piłkarzy mogących wzmocnić naszą drużynę. Grono scoutów w naszym sztabie szkoleniowym to za mało, aby wyszukać wszystkich istotnych zawodników, dlatego też Centrum FM postanowiło Wam pomóc w tej trudnej sztuce oddając w Wasze ręce niepowtarzalny dział Talenty.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Plaszek - 3 marca 2008 18:01

Witamy

startJest nam niezwykle przyjemnie powitać Was – fanów serii Championship/Football Manager w dniu premiery serwisu Centrum FM. Nasza strona uważa się za prawowitego następcę legendarnego Centrum CM, które zakończyło swoją historię nieudaną fuzją z innym polskim serwisem. Chcesz wiedzieć wię™cej?
Redakcja - 3 marca 2008 18:00

CentrumCM jednak z nami!

FM PolandWydawać się mogło, że po nieudanej fuzji CentrumCM z FMPoland, ślad po sztandarowym serwisie dotyczącym CM/FM zaginie i kawał historii pożegna Internetowy ocean. Jednak nic podobnego!Chcesz wiedzieć wię™cej?
Dapsz - 3 marca 2008 17:39

[1] - [...] - [272] - [273] - [274]


Twoje konto

Login:

Hasło:

 zapamiętaj mnie

Rejestracja
Zapomniałem hasła

Online

Użytkownicy: 0
Goście: 54

Waszym zdaniem

Ile meczów przegra Betis w najbliższym sezonie Szkoły Taktyki?Zobacz archiwum

Wyszukiwanie

Polecamy


ForumCM

fmrev

fmscout

fmtube

mój football manager

© Centrum FM
Mapa serwisu