Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

Szkoła Taktyki na FM Scout!

FM ScoutDziś powinna zapanować wielka radość w gronie sympatyków Centrum FM, choć mam olbrzymią nadzieję, że poniższa informacja sprawi także frajdę innym zaprzyjaźnionym z nami serwisom, a przede wszystkim wszystkim polskim graczom w Football Managera.

Z prawdziwą i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że okręt naszej Szkoły Taktyki wypłynie niebawem na szerokie wody międzynarodowej społeczności i doczeka się swojej publikacji na największym i najpopularniejszym na świecie serwisie o Football Managerze FM Scout.

Warto przy tym nadmienić, że nasza praca nie tylko została doceniona, ale zrobiła tak świetne wrażenie, że redakcja FM Scout przewiduje specjalną formę jej publikacji oraz promocji wśród graczy. O jakości naszej pracy może także świadczyć fakt, że promocję polskiej Szkoły Taktyki na swoim fanpage'u rozważa w tej chwili także firma Sports Interactive co byłoby już wydarzeniem bez precedensu.

Największe podziękowania za ten sukces należą się Czytelnikom, których zainteresowanie, wsparcie oraz pozytywne przyjęcie dało mi siły i motywację do napisania tego cyklu. Muszę wszak w tym miejscu specjalne ukłony uczynić w kierunku Znachora, który podjął się tłumaczenia całości i stał się tym samym inicjatorem całego wydarzenia, podziękować Pr0fes0rowi, który swój cenny czas oraz umiejętności poświęcił, aby całość zredagować oraz pogratulować Kluchmanowi, który swoimi analizami pozwolił nadać moim teoretycznym rozważaniom realny kształt i jakość. Bardzo dziękuję.

A Czytelników i sympatyków naszego serwisu zapraszamy już niedługo na angielską premierę Szkoły Taktyki na FM Scout.
Piotr Sebastian - 14 maja 2017 10:07
patpul
Jesteście wspaniali:) Wielkie podziękowania i gratujacje.
14 maja 2017 12:04
Yrkomm16
DUMA! Jak będziecie potrzebować kogoś do pomocy przy redagowaniu to jestem do dyspozycji :)
14 maja 2017 13:27
Piotr Sebastian
Yrkomm16 napisał:

DUMA! Jak będziecie potrzebować kogoś do pomocy przy redagowaniu to jestem do dyspozycji :)

Potrzebujemy kogoś do działu talentów oraz kogoś do działu taktyk :-), a wkrótce także kogoś do działu menedżerów, bo zamierzamy wprowadzić katalog wszystkich menedżerów w FM wraz z ich taktykami i opisem stylu gry
14 maja 2017 13:38
Yrkomm16
Piotr Sebastian napisał:

Potrzebujemy kogoś do działu talentów oraz kogoś do działu taktyk :-), a wkrótce także kogoś do działu menedżerów, bo zamierzamy wprowadzić katalog wszystkich menedżerów w FM wraz z ich taktykami i opisem stylu gry


Ja jeszcze nawet jednego sezonu w FM 2017 nie zagrałem, ach szkoda gadać, jestem zawiedziony, że przez tyle czasu nic do działu taktyk i talentów nie wrzuciłem. Może pod koniec maja coś mi się uda ogarnąć.
14 maja 2017 14:52
Iwabik
Gratulacje!

Inna sprawa - nie myśleliście o otwarciu działu karier, gdzie każdy mógłby podzielić sie swoją kariera, a np. dwie czy trzy najlepsze kariery danego miesiąca znalazłyby się na stronie głównej?
14 maja 2017 16:10
Piotr Sebastian
Iwabik napisał:

Gratulacje!

Inna sprawa - nie myśleliście o otwarciu działu karier, gdzie każdy mógłby podzielić sie swoją kariera, a np. dwie czy trzy najlepsze kariery danego miesiąca znalazłyby się na stronie głównej?

Mój mail jest ogólnie znany. Każda nadesłana kariera zostanie przeczytana, oceniona i ma szansę na publikację. Automatycznych i samodzielnych publikacji redakcja nie przewiduje.
14 maja 2017 16:23
Yrkomm16
Iwabik napisał:

Gratulacje!

Inna sprawa - nie myśleliście o otwarciu działu karier, gdzie każdy mógłby podzielić sie swoją kariera, a np. dwie czy trzy najlepsze kariery danego miesiąca znalazłyby się na stronie głównej?


Także ja jestem do dyspozycji potencjalnych "karieropisarzy". Każdą pracę mi nadesłaną bardzo chętnie przeczytam i ocenię.
14 maja 2017 16:58
Iwabik
Bardziej chodziło mi o coś luźniejszego, typu kilka skrinów podsumowujących sezon, kilka zdań komentarza, a nie od razu całe opowiadanie :P
14 maja 2017 17:12
Piotr Sebastian
Iwabik napisał:

Bardziej chodziło mi o coś luźniejszego, typu kilka skrinów podsumowujących sezon, kilka zdań komentarza, a nie od razu całe opowiadanie :P

FMR ma w tym specjalizację, doświadczenie i monopol.
14 maja 2017 17:36
Arcyk
Gratulacje! Niech inni też poznają polską myśl trenerską :-). Mam nadzieję, że dzięki temu rośnie szansa, że kurs zaawansowany również powstanie. Pozdrawiam
14 maja 2017 18:51
tevenet
Dobra wiadomość, gratulacje! Mam nadzieję, że w nazwie dorzucą informację, że to polska szkoła ;)
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że większość poradników nie stara się żeby ktoś zrozumiał zależności ale podaje gotowe rozwiązania (które też nie zawsze działają). Tutaj jest dokładnie odwrotnie, mnóstwo się nauczyłem i wydaje mi się, że to przynosi przełożenie na wyniki. Jeszcze raz dzięki!
15 maja 2017 20:10


 

Aby dodawać komentarze musisz być‡ zalogowany!

Szkoła Taktyki za plecami napastników

JS4 Szkoła Taktyki Szkoła Taktyki dotarła już pod pole karne przeciwnika, ale żeby sforsować zasieki obronne musimy dowiedzieć się czegoś, co stanowi o jakości gry ofensywnej w Football Manager 2017.

W 6. lekcji naszego cyklu porozmawiamy o szerokości gry, dublowaniu pozycji oraz przygotujemy się do końcówki sezonu w Liga Adelante.
Zapraszamy do lektury: JS4: Szkoła Taktyki. Lekcja 6.
Piotr Sebastian - 21 czerwca 2017 19:43

Szkoła Taktyki w ataku. Lekcja piąta.

JS4 Szkoła Taktyki Umiecie już się bronić? Wykorzystywać bocznych obrońców do ofensywnych wejść? Oswoiliście się z bramkarzem -libero oraz obrońcami grającymi piłką? Pozbyliście się uprzedzeń do registy oraz zamiłowania do rygla defensywy? Piąta lekcja Szkoły Taktyki przenosi ciężar naszego zainteresowania z formacji obronnych wprost pod bramkę przeciwnika. Zmiana klubu była przemyślana, celowa i stanowcza. Do ataku!

W Joint Story 4 tym razem w zielono-białych kolorach Betisu Maestro Sebastian Petroff zaczyna sezon w roli faworyta do awansu z Liga Adelante. W powodzenie tym razem nikt nie wątpi, ale w jakim stylu...?

Zapraszamy do Szkoły Taktyki na lekcję o napastnikachi:
JS4: Szkoła Taktyki. Ruch napastników.
Piotr Sebastian - 2 czerwca 2017 14:34

Buena Onda. Buena Vista.

Buena onda Podczas, gdy większość graczy ściągnęła już najnowszy update transferowy, okiełznała facepacki i udaje się na poszukiwania dobrego skina do najnowszej wersji FM, El Maestro Senor Anonimo, podpora i chluba bretońskiej społeczności, nadal dźwiga na swoich barkach brzemię odpowiedzialności za losy FC Nantes siłując się z wersją Football Manager 2014.

Mieszaność i niedosytość uczuć kibiców w zeszłym sezonie mogła wynikać tylko z potknięcia w półfinale Ligi Mistrzów, bo na wszystkich innych frontach Kanarki Pr0fes0ra rządziły pewnie, niepodzielnie i absolutnie, czego wyrazem dwie pęknięte ligowe bariery jednocześnie (100 ligowych punktów i 101 ligowych bramek).

Jak będzie tym razem? Buena onda właśnie rozpoczyna sezon 2032/33. Uwierzycie?

Buena onda. Jesień 2032.
Piotr Sebastian - 22 maja 2017 23:13

Tactical Development Workshop Part 1 - Wydane!

FM Scout Pragniemy poinformować, że na łamach FM Scout ukazała się pierwsza część anglojęzycznego wydania Szkoły Taktyki - Tactical Development Workshop. Zapewne polskim czytelnikom zawartość pierwszej części jest doskonale znana, jednak zachęcamy do udzielania się także w tym temacie, zważywszy na duże zainteresowanie nie tylko na FM Scout ale także po stronie innych stron fanowskich oraz twórców gry.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować stronie FM Scout, która promuje Szkołę Taktyki wszystkimi możliwymi kanałami, a ruch, zarówno na naszym Fanpage jak i stronie można porównać jedynie do Warszawy o godzinie 16:00.
Scross - 21 maja 2017 13:33

Szkoła Taktyki podbija świat Football Managera!

Tactical Development Z nieukrywaną dumą oraz prawdziwą satysfakcją informujemy, że wczoraj wieczorem na najpopularniejszym obecnie serwisie FM Scout gromadzącym najliczniejszą na świecie liczbę fanów Football Managera, ukazał się premierowy artykuł będą zapowiedzią publikacji angielskiej wersji całego cyklu Szkoły Taktyki autorstwa Piotra Sebastiana.

Dziękowaliśmy już z tej okazji twórcom oraz osobom, które przyczyniły się do naszego sukcesu, ale w takim dniu jak dziś chcielibyśmy złożyć gratulacje i podziękować przede wszystkim tym, których wkład w ten sukces nie wydaje się na pierwszy rzut oka oczywisty, a bez których z pewnością nie doszłoby do tego spektakularnego osiągnięcia.

W pierwszej kolejności należy wymienić największy polski serwis FM Revolution, na łamach którego w roku 2009 ukazała się pierwsza edycja Szkoły Taktyki gromadząca wówczas sporą publiczność, która swoim wsparciem i komentarzami przyczyniła się do olbrzymiej popularności przedsięwzięcia, a autora skłoniła do prowadzenia dalszych testów silnika gry.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Redakcja CFM - 19 maja 2017 0:35

Szkoła Taktyki. Lekcja 4.

JS4 Szkoła Taktyki Cykl naszej Szkoły Taktyki stał się już na tyle popularny, że każdy dzień niemal przynosi nowe wiadomości. Nie inaczej jest i tym razem, ale najgorętszą informację z nią związaną opublikujemy dopiero jutro.

Tymczasem czwarta lekcja naszej Szkoły Taktyki przynosi tak wiele nowych informacji, że trudno w tak krótkiej wiadomości streścić wszystko co ważne. Przede wszystkim podsumowujemy naszą wiedzę o grze w defensywie prezentując gotowe systemy gry. Podliczamy także punkty ogłaszając przy okazji wyniki pierwszego kwizu.

Nowy sezon w Joint Story 4 przynosi nam jednak wiadomość najważniejszą: jakie nowe wyzwanie przygotował nam Sebastian Petroff w kolejnym sezonie gry?

Zapraszamy na czwartą lekcję w szkole taktyki:
JS4: Szkoła Taktyki. Systemy defensywne.
Piotr Sebastian - 13 maja 2017 20:44

Szkoła Taktyki. Lekcja 3: Boczni obrońcy

JS4 Szkoła Taktyki W kolejnej części naszych rozważań na temat zestawienia defensywy w Football Managerze przyjrzymy się bliżej rolom i funkcjom bocznych obrońców, a więc piłkarzy, którzy bardzo często muszą łączyć bardzo dobrą dyscyplinę taktyczną, ustawianie się i przewidywanie zachowania przeciwnika ze wspieraniem ofensywnych poczynań własnej drużyny. Pozycja ta potrafi odgrywać kluczową rolę nie tylko w rzeczywistym futbolu, ale także na wirtualnych boiskach naszej ulubionej gry komputerowej, a możliwości wyboru mamy naprawdę sporo.

Zapraszamy na trzecią lekcję w szkole taktyki:
JS4: Szkoła Taktyki. Boczni obrońcy.
kluchman89 - 26 kwietnia 2017 23:59

[1] - [2] - [3] - [...] - [274]


© Centrum FM
Mapa serwisu