Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

Prośba o wsparcie

Centrum FMKochani Współplemieńcy,

Centrum Football Managera to źródło wiedzy i inspiracji co najmniej dwóch pokoleń graczy. W archiwach serwisu znajdują się poradniki, pliki oraz rozwiązania do wszystkich wersji Football Managera.
W chwili obecnej, jako właściciel serwisu nie jestem w stanie samodzielnie go rozwijać. Stałoby się jednak szkodą dla całej społeczności, gdyby tak cenne zasoby przestały być powszechnie dostępne. Po wielu latach wspierania społeczności FM w Polsce, Centrum Football Managera dziś potrzebuje Waszego wsparcia.

Roczny koszt utrzymania i udostępniania zasobów serwisu to 700 pln. Zwracam się do Was z prośbą o dobrowolne wsparcie finansowe. Jeżeli zebrane środki przekroczą wskazaną sumę, zostanie ona przeznaczona na utrzymanie serwisu w kolejnych latach. Jeżeli Wasza hojność przekroczy najśmielsze oczekiwania, będziemy mogli nadwyżkę przeznaczyć na modernizację strony.

Zbiórka będzie prowadzona transparentnie i rzetelnie. Wszystkie odnotowane wpłaty będa publikowane, dlatego proszę w tytule wpłaty podawać swój nick lub adres mailowy, który ujawnimy jako darczyńców.

Wsparcie poproszę kierować na PEKAO SA z dopiskiem CFM:
W PLN: 06 1240 6670 1111 0010 6634 4033
W EUR: 20 1240 6670 1978 0010 5645 1633
Piotr Trysła, ul. Żołnierska 15, 53-014 Wrocław

Nie zawodziłem Was w przeszłości.
Dziś liczę na Wasze wsparcie, żeby była przyszłość.

Piotr Sebastian
piotrsebastian@centrumfm.org
Piotr Sebastian - 14 lutego 2018 8:36


Z tym materiałem nie są powiązane żadne opinie.


Aby dodawa� komentarze musisz by� zalogowany!

Dziękujemy za wsparcie!

Centrum FM Drodzy Czytelnicy.
Zgodnie ze złożoną obietnicą publikuję dziś listę naszych darczyńców, którzy zdecydowali się wesprzeć CFM. Otrzymaliśmy, jak dotąd, wsparcie na łączną kwotę 215 złotych. Nie pozwoli nam to na dalszy rozwój serwisu, ale przynajmniej częściowo pokryło koszty naszego funkcjonowania przez kolejny rok.

Kwiatek - 100pln
Eleks - 20pln
Kluchman - 30pln
Łukasz W. - 15pln
patpul - 50pln

Dziękując za dotychczasowe wsparcie, liczę, że liczba odwiedzających nas Czytelników, choć w niewielkiej części znajdzie odzwierciedlenie w liczbie wyciągniętych w moją stronę pomocnych rąk.

Wsparcie poproszę kierować na PEKAO SA z dopiskiem CFM i swoim nickiem:
06 1240 6670 1111 0010 6634 4033
Piotr Trysła, ul. Żołnierska 15, 53-014 Wrocław

Pozdrawiam i dziękuję.

Piotr Sebastian
piotrsebastian@centrumfm.org
Piotr Sebastian - 13 marca 2018 14:38

Szukamy researcherów do Football Managera 2018

Sports Interactive Środek lata dla wszystkich graczy oznacza zwykle pełnię sezonów rozgrywanych w aktualnej edycji Football Managera, a tymczasem dla ludzi związanych z SI to okres pracowitej mordęgi nad kolejną już wersją gry. Polski zespół researcherów działający pod kierownictwem Mateusza Gietza zmaga się w tej chwili z gromadzeniem danych o polskich klubach. Zespół potrzebuje pilnie Waszego wsparcia!

Zamieszczamy poniżej listę klubów, w których brakuje polskich researcherów do edycji FM18. W tym roku jest ich sporo. Zwłaszcza w I lidze bez opieki pozostało kilka ciekawych zespołów, które straciły opiekunów. Zainteresowani?

Chętni mogą pisać na adres pl.fm.research@gmail. Mateusz postara się odpowiedzieć na każde pytanie.Chcesz wiedzie� wi�cej?
Piotr Sebastian - 7 sierpnia 2017 10:08

Tysiąc słów na tysiąclecie!

Urodziny Zapowiadany już jakiś czas temu moment - nastąpił. Oto przed Wami artykuł nr 1000, który ukazuje się na centrumfm.org. Tysiąc słów byłoby za mało, żeby wyrazić moją wdzięczność dla wszystkich autorów, których miałem przyjemność czytać na naszej stronie. "Dziękuję" musi dziś wystarczyć.

A wszystkich PT Czytelników zapraszamy już do lektury tekstu, którego autorem, na moje specjalne zaproszenie, jest Pucek. Mam nadzieję doskonale Wam znany. Do lektury!

Artykuł nr 1000: Potrzeba romantycznego entuzjazmu, żeby budować i grać dalej
Piotr Sebastian - 20 lipca 2017 16:56

999 : 1

Teksty "Jest nam niezwykle przyjemnie powitać Was – fanów serii Championship/Football Manager w dniu premiery serwisu Centrum FM." Tymi słowami Redakcja Centrum FM witała swoich pierwszych Czytelników w marcu 2008 roku.

Mało kto zdaje sobie dziś sprawę, że przez te niespełna 10 lat na centrumfm.org bardzo wielu ludzi napisało bardzo wiele artykułów. Znalazły się wśród nich porady, kariery, felietony, konkursy, opowiadania, eseje, instrukcje oraz tłumaczenia. Nigdy nie były to przypadkowe teksty. Nigdy nie byli to przypadkowi Autorzy. Nie wiem ile godzin spędzili oni nad klawiaturą, a ile czasu i kto poświęcał na ich korektę oraz redakcję, ale wiem ile tych artykułów powstało przez ten czas na CFM: 998! Słownie: dziewięćset dziewięćdziesiąt osiem!. Do dziś. Bo dziś ukazuje się artykuł nr 999, do którego napisania zaprosiłem wszystkich tych, którzy przez lata tworzyli ten niepowtarzalny i niezapomniany literacki korowód.

Świętujemy !!!!!! 999:1
Piotr Sebastian - 11 lipca 2017 21:03

Buena Onda. Jubileusz.

Buena onda "Na początku była wódka. Morze wódki, jak to zwykle bywa na polskich wycieczkach zagranicznych. Radosne pieśni na Ipanemie i szpanowanie mięśniem piwnym w ogólną stronę czekoladowych piękności, które na pierwsze imię miały Beatriz, Rafeala lub Leticia, a na drugie nieodmiennie cinqüenta dólares. Polak udomowiony po wypuszczeniu na wolność, nic specjalnego."

Tak zaczynał się pierwszy odcinek pierwszego sezonu BUENA ONDA, a niebawem czeka nas małe święto. Zbliżający się jubileusz z pewnością umknąłby Waszej uwadze, bo choć saga ma już stałe grono wiernych Czytelników, to koncentrują się oni z pewnością na innych wątkach opowieści. Pewnie nawet sam Autor przegapiłby tę granicę. Redakcja CFM na to nie pozwala, bo Maestro El Pr0fes0r kończy właśnie 19 sezon swojej powieści rzeki opartej o karierę rozgrywaną w Football Manager 2014!

Czy w dwudziesty sezon gry FC Nantes wkroczy w jednej, dwóch, czy w trzech koronach? Sprawdźcie sami...

Buena onda. Wiosna 2033.
Piotr Sebastian - 6 lipca 2017 17:06

Szkoła Taktyki za plecami napastników

JS4 Szkoła Taktyki Szkoła Taktyki dotarła już pod pole karne przeciwnika, ale żeby sforsować zasieki obronne musimy dowiedzieć się czegoś, co stanowi o jakości gry ofensywnej w Football Manager 2017.

W 6. lekcji naszego cyklu porozmawiamy o szerokości gry, dublowaniu pozycji oraz przygotujemy się do końcówki sezonu w Liga Adelante.
Zapraszamy do lektury: JS4: Szkoła Taktyki. Lekcja 6.
Piotr Sebastian - 21 czerwca 2017 19:43

Szkoła Taktyki w ataku. Lekcja piąta.

JS4 Szkoła Taktyki Umiecie już się bronić? Wykorzystywać bocznych obrońców do ofensywnych wejść? Oswoiliście się z bramkarzem -libero oraz obrońcami grającymi piłką? Pozbyliście się uprzedzeń do registy oraz zamiłowania do rygla defensywy? Piąta lekcja Szkoły Taktyki przenosi ciężar naszego zainteresowania z formacji obronnych wprost pod bramkę przeciwnika. Zmiana klubu była przemyślana, celowa i stanowcza. Do ataku!

W Joint Story 4 tym razem w zielono-białych kolorach Betisu Maestro Sebastian Petroff zaczyna sezon w roli faworyta do awansu z Liga Adelante. W powodzenie tym razem nikt nie wątpi, ale w jakim stylu...?

Zapraszamy do Szkoły Taktyki na lekcję o napastnikachi:
JS4: Szkoła Taktyki. Ruch napastników.
Piotr Sebastian - 2 czerwca 2017 14:34

[1] - [2] - [3] - [...] - [275]


© Centrum FM
Mapa serwisu