Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!
Aktualna kategoria: Football Manager 2010
Prześlij swoje odkrycia
Porównywanie talentów: Nie wybrano żadnego zawodnika
Pierre-Emerick Aubameyang
OP P, N Ś

Wersja: 10.3.0
Wiek: 20 lat
Klub: AC Milan
Narodowość: Gabończyk (2m/1br)
Inne: Francuz, Włoch
Wartoœść: € 2.2 mln
Noga: Prawa
Wzrost: 185 cm
Waga: 74 kg
CA: 122
PA: 160
Zobacz galerię rozwoju gracza

Gabon odkryli i skolonizowali żeglarze portugalscy w II połowie XV w. W XVI i XVII w. kraj rozwijał się w oparciu o handel kością słoniową i niewolnikami. Ale w dzisiejszych czasach Gabon słynie z bardzo utalentowanych piłkarzy. O czym świadczy 43 miejsce zajmowane przez Gabon w rankingu Fifa, wyprzedza takie kraje jak: Irlandia, Japonia jak również Polskę. Ale przejdźmy do sedna.
Pierre-Emerick Aubameyang urodził się 18 czerwca 1989 roku w Laval we Francji. Jest z pochodzenia Gabończykiem, ale również posiada obywatelstwo francuskie i włoskie. W reprezentacji Gabonu zadebiutował 28 marca 2009 roku w meczu przeciwko Maroku. Dotychczas zagrał w dwóch spotkaniach strzelając jedną bramkę. Jeśli chodzi o karierę klubową to pierwszym profesjonalnym jego klubem była francuska Bastia. Po dobrym sezonie na francuskich boiskach, Pierrem zainteresował się włoski Milan, po czym zatrudnij go na zasadzie wolnego transferu. We Włoszech nie mógł przebić się do pierwszego składu, więc został wypożyczony do Lille – gdzie gra zresztą do dziś.
Na boisku gra na pozycji prawego ofensywnego pomocnika, ale również może grać jako środkowy napastnik. Na pierwszy rzut oka widać, że ten gracz jest silny fizycznie. Zresztą jak przystało na gracza z czarnego lądu. Pierre również jest bardzo szybkim graczem. Z psychiką jest już trochę gorzej. Słabo rozwinięte znaczenie, współpraca i opanowanie. Wcześniej wymienione cechy mogą skutkować słabą grą tego gracza. Z atrybutów technicznych wyróżnia się gra głową. Drybling i technika są też w dobrym stanie. Ale dużym minusem jest słabo rozwinięta jedna cecha – dośrodkowania, która jest bardzo ważna w grze na skrzydle.
Ogólnie Pierre przedstawia się przyzwoicie. Dla średnich klubów będzie dużym wzmocnieniem. Jednak trzeba liczyć się z tym, że w pierwszym sezonie nie będziecie wstanie go ściągnąć, bo jest na wypożyczeniu. Ale w drugim można śmiało zabiegać się o tego grajka. Cena wykupu go z Milanu nie powinna przekroczyć 4 mln Euro.

Profil zawodnika opracował: , dnia: 17 kwietnia 2010 roku, na wniosek: Hamish.
Był on oglądany już: 4011 razy. Ocena tego zawodnika to: 0.00.

szumi173
Może kawałek Drogby z niego bedzie. ; )
19 kwietnia 2010 17:04


 


Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany!© Centrum FM
Mapa serwisu