Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

Karuzela

Joint StoryPowiedział to Glenn Hoddle kierujący Chelsea stawiającą wówczas pierwsze kroki po długiej nieobecności w angielskiej ekstraklasie: "I tell you nothing, until this carousel will not stop." Od tamtej pory okres przełomu roku w angielskiej Premier League już zawsze kojarzy mi się z karuzelą. Szaleństwo. Mecze co trzy dni. Niekiedy co dwa. I tak przez miesiąc! Kto to przetrwa, może być pewien, ze najgorsze za nim.

To prawda. Nawet fachowcy w Anglii mówią, że przed Boxing Day żaden szanujący się specjalista nie bawi się w prognozy. Boxing Day to 26 grudnia. Tradycyjny dzień wielkich poświątecznych wyprzedaży oraz dzień, w którym rozgrywana jest jedna pełna kolejka piłkarska Premier League.
Widywano już listopadowych liderów, którzy styczeń witali w połowie tabeli oraz balansujących na krawędzi, którzy dostawali się na szczyt.

Jak będzie w Joint Story? Zapraszamy do lektury. Nasza Karuzela właśnie rusza.


Piotr Sebastian - 16 grudnia 2014 21:45


Z tym materiałem nie są powiązane żadne opinie.


Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany!

Z tobą świat nie ma wad... ?

FM 2008Patch 8.0.2 bardzo długo był wyczekiwany przez wszystkich miłośników Football Managera. Cytat pochodzący z piosenki Jerzego Połomskiego nie jest tu przypadkowy, gdyż wraz z nadejściem dwójki każdy fan serii oznaczonej numerem 2008 wierzył, że będzie to już koniec udręk związanych z nieprawidłowością gry. Jednak ta wiara została u niektórych pogrzebana...Chcesz wiedzieć wię™cej?
Dave - 5 marca 2008 17:54

Scena znów wielka?

Forum CMMarzec tego roku jest miesiącem cudów, mimo, że trwa dopiero 5 dni - wiem, że to duże słowo, ale jak prześledzić ostatnie kilkanaście miesięcy posuchy, która panowała na polskiej Scenie CM/FM, to nie jest przesada. Do takiego obrotu spraw również przyczyniło się CentrumFM, które miało swój start zaledwie 2 dni temu. Ale to nie koniec nowości i zmian! Chcesz wiedzieć wię™cej?
Dapsz - 5 marca 2008 16:29

Będą nowe ligi!? Niekoniecznie

Sports InteractiveSports Interactive zawsze stara się dodawać nowe ligi do kolejnych wersji Football Managera, chociaż ostatnio bywało z tym różnie. Tłumaczenia programistów firmy zazwyczaj opierały się na zbyt dużej wadze bazy danych, choć już od dawna gracze sugerują umieszczenie FM`a na DVD zamiast na przestarzałym CD. Na temat nośnika, na którym będzie wydana gra jeszcze do końca nic nie wiadomo. Istnieje prawdopodobieństwo, że pojawią się nowe ligi w FM`ie 09!Chcesz wiedzieć wię™cej?
Dapsz - 5 marca 2008 14:09

Kilka słów o atrybutach

PoradaPamiętacie swoje pierwsze wrażenia po zetknięciu się z serią Football (i wcześniej Championship) Manager? Ja pamiętam to doskonale. Wstyd się przyznać, ale gdy po raz pierwszy przed moim okiem śmignęła cała masa tabelek, wykresów i cyferek poczułem pewien niesmak. Dopiero z czasem zacząłem pojmować realia tamtego świata, w którym wartość zawodnika określała magiczna kombinacja cyferek sprzężonych z umiejętnościami… Chcesz wiedzieć wię™cej?
Lukaszp - 4 marca 2008 22:31

Edytor i Scout pod FM 8.0.2

PlikiEdytory bazy danych pozwalają wyszukiwać i edytować znaczną część FM-owej rzeczywistości. Możemy za ich pomocą np. odnaleźć piłkarzy o największym potencjale czy zmienić budżet klubu. Po wypuszczeniu przez Sports Interactive patcha 8.0.2, twórcy dwóch najpopularniejszych plików tego rodzaju stworzyli, kompatybilne z najnowszą wersją, edycje swoich programów.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Ziutek - 4 marca 2008 19:11

Trzy updaty do wyboru

PlikiPatch 8.0.2 wydany przez Sports Interactive zawierał aktualizację bazy danych, obejmującą zmiany do połowy lutego. Niestety nie została ona zrobiona zbyt dokładnie, gdyż np. Radosław Matusiak jest tam piłkarzem GKSu Bełchatów. Dla graczy, którzy chcą mieć w swoim FMie najnowszą bazę danych, na początku marca aż trzy polskie strony przygotowały własne updaty.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Ziutek - 4 marca 2008 16:03

Dział "Teksty" oficjalnie otwarty!

TekstyOczywiste jest to, że w tak szczególnym dla nas dniu nie mogło zabraknąć tak istotnego działu, jakim niewątpliwie są teksty. Dzisiaj prezentujemy jedynie namiastkę tego, czego będziecie mogli się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Będziemy serwować mnóstwo materiałów przeróżnej maści - nasze sprawozdania z rozgrywki, praktyczne porady, felietony, wywiady, czyli wszystko co powinna zawierać profesjonalna strona o tematyce Football Managera. W zanadrzu mamy także kilka niespodzianek, o których dowiecie się przy okazji regularnych wizyt na Centrum Football Managera.
Chcesz wiedzieć wię™cej?
Lukaszp - 3 marca 2008 18:31

Centrum Transferowe jako Talenty CFM

TekstyMinęło już przeszło 6 miesięcy od ukazania się Football Managera 2008, a my wciąż zachwyceni grą przemierzamy krainę naszych marzeń w poszukiwaniu kolejnych trofeów. Zwycięstwo w lidze, krajowym pucharze, czy też na arenie międzynarodowej może wynieść nas na salony światowego futbolu. Nie dokonalibyśmy jednak tego bez naszych podopiecznych, małych okrągłych kropeczek hasających co mecz po zielonej murawie. Nazwiska przy nich często się zmieniają, a my wciąż penetrujemy rynek w poszukiwaniu młodych, zdolnych i niedrogich piłkarzy mogących wzmocnić naszą drużynę. Grono scoutów w naszym sztabie szkoleniowym to za mało, aby wyszukać wszystkich istotnych zawodników, dlatego też Centrum FM postanowiło Wam pomóc w tej trudnej sztuce oddając w Wasze ręce niepowtarzalny dział Talenty.Chcesz wiedzieć wię™cej?
Plaszek - 3 marca 2008 18:01

[1] - [...] - [247] - [248] - [249] - [250]


© Centrum FM
Mapa serwisu

Related Links