Nie jesteś zalogowany! Załóż konto już teraz!

O taktyce i strategii?

ZnachorCo takiego jest w tej taktyce i strategii, że wciąga człowieka w różnych wymiarach, postaciach i odmianach? Wiem, bo mam to na codzień. Jeżeli Znachor pisze o taktyce i strategii od razu można wyczuć podstęp. Tym razem jest to podstęp świąteczny. Ostrzegamy jednak, że lektura dzisiejszego felietonu może skutkować bezsennością.

Zapraszamy na czwartkowy i świąteczny zarazem felieton. Oczywiście o taktyce i strategii.


Piotr Sebastian - 18 grudnia 2014 9:26
MrGrand
kiedy można się spodziewać czwartego sezonu ligi talentów?
18 grudnia 2014 11:06
Piotr Sebastian
MrGrand napisał:

kiedy można się spodziewać czwartego sezonu ligi talentów?


Co prawda temat nie ten, ale spieszę poinformować, że jest na ukończeniu. Dziś wieczorem powinien się pojawić.
18 grudnia 2014 12:58


 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany!

CMF AWARDS 2014 rozpoczęty!

Forum CM Początek nowego roku jest zawsze doskonałą okazją do podsumowań roku ubiegłego. Nie inaczej jest na zaprzyjaźnionym z nami CM FORUM. Właśnie ruszył jedyny na polskiej scenie Football Managera festiwal nagród CMF AWARDS 2014. Jakkolwiek od kilku edycji nagrody przyznawane są wyłącznie za aktywność wewnątrz Forum, pamiętamy jeszcze czasy, w których CMF AWARDS były prestiżową formułą rywalizacji różnych stron internetowych, podsumowaniem dokonań oraz wyróżnień najlepszych projektów. Nasza strona w przeszłości była także często nominowana oraz nagradzana w tym konkursie.

Kondycja polskiej sceny FM jest taka, że aktywność większości użytkowników przeniosła się na CM Forum oraz Facebooka. Kilkanaście słabych blogów, trochę martwych stron, kilka inicjatyw o wąskim zasięgu i tylko dwie aktywne strony piszące o Football Managerze to zbyt mało, aby pokusić się o wyłonienie najlepszych inicjatyw w 2014 roku. Tym bardziej należy wyróżnić CM Forum, że w tych okolicznościach nadal potrafi zrzeszyć i utrzymać aktywność swoich użytkowników. Niech CMF AWARDS 2014 staną się dla Was okazją do pokazania, że wciąż jesteśmy razem.

Zapraszamy do zgłaszania własnych nominacji → CFM Awards 2014.
Piotr Sebastian - 10 stycznia 2015 12:10

Testy silnika FM15 rozpoczęte

FM 2015 Jak co roku o mniej więcej tej porze (druga łatka, szósty fix, siedemnasty plaster) zabrałem się za testowanie silnika nowego Football Managera. Niestety pierwsze zebrane wyniki potwierdziły moje obawy o dużej rozbieżności danych.

Stąd prośba, którą kieruję do Wszystkich naszych Czytelników. Jeżeli zechcielibyście pomóc nam w zbieraniu danych znacznie przyspieszyłoby to pracę, która prowadzona w dotychczasowym tempie ma szansę na ukończenie za 2-3 miesiące.

Tak jak w ubiegłym roku, po zakończeniu testów chciałbym opublikować wyniki w formie poradnika do Football Managera 2015.

Jak możecie pomóc? To bardzo proste:
Chcesz wiedzieć wię™cej?
Piotr Sebastian - 8 stycznia 2015 21:49

Nowe taktyki do FM 2015

FM 2015 Od wczoraj nasz Dział Taktyk do Football Managera 2015 wzbogacił się o pięć nowych ustawień.

Wszystkie taktyki charakteryzują się sprawdzonymi przez autorów oraz użytkowników rozwiązaniami. Nieźle wypadły także w naszych testach. Pierwsze wnioski wskazują, że póki co w FM15 kluczem do sukcesu okazują się wyższe tempo oraz mocny pressing. Jakie są Wasze spostrzeżenia?

Zapraszamy do pobierania i odwiedzania naszego Działu Taktyk, do którego wrzuciliśmy pięć różnych formacji, więc niezależnie jaką drużynę prowadzisz, znajdziesz dla siebie coś interesującego.

Dział Taktyki FM 2015
Piotr Sebastian - 6 stycznia 2015 16:44

Konkurs na nowe logo JOINT STORY

Joint Story Zakończyliśmy już projekt JOINT STORY oparty o Football Managera 2014. Tytuł Mistrza Anglii był doskonałym zwieńczeniem Waszych umiejętności. Druga edycja projektu będzie jednak o wiele bardziej wymagająca, bowiem rozegramy ją stosując zasady HC, czyli hardcore. Oznacza to, że z wielu opcji gry nie będziemy mogli korzystać przez co osiąganie dobrych rezultatów będzie o niebo trudniejsze.

Przed startem kolejnej edycji projektu, tym razem w oparciu o Football Managera 2015, ogłaszamy konkurs na nowe logo. Chcemy zastąpić dotychczasową kulę ziemską w dłoniach, czymś co Wam bardziej odpowiada. Zapraszamy do nadsyłania Waszych propozycji na adres redakcji: redakcja@www.centrumfm.org lub pochwalenie się własnymi pomysłami na FS.

Zebrane propozycje poddamy pod głosowanie Czytelników, a zwycięzcę nie ominie nagroda.

Informacja i dyskusja o konkursie na naszym profilu Facebookowym Konkurs na nowe logo JOINT STORY. Zapraszamy do udziału!
Piotr Sebastian - 5 stycznia 2015 17:17

11 Pomocnik - Ekstraklasa

Porada Już dziś możecie zapoznać się z najnowszą częścią 11 Pomocnika, tym razem jest on dostępny dla Naszej rodzimej ligi. Zapraszamy do lektury oraz krytyki. I jeszcze jedno! Wesołych Świąt!

Link do 11 Pomocnik - Ekstraklasa

Życzymy miłej lektury!
Scross - 25 grudnia 2014 10:38

Wesołych Świąt w Joint Story!

Joint Story Trudno w to pewnie dzisiaj uwierzyć, ale projekt Joint Story wystartował równo pół roku temu! 23 czerwca weszliśmy na Sobolewskiego ratować Widzew Łódź. Daleką drogę przeszliśmy wspólnie. Wyprowadźcie mnie z błędu, ale to chyba najdłużej prowadzony projekt związany z Football Managerem na polskiej scenie?

Jak by nie było za chwilę zapoznacie się z 36 odcinkiem naszych wspólnych przygód, które zaprowadziły nas do ligi angielskiej. Jak pamiętacie Liverpool FC spisuje się doskonale. Koniec stycznia sezonu 2020/21 (to już nasz ósmy sezon w grze!) przywitaliśmy na fotelu lidera i wiele wskazuje na to, że walka o tytuł staje się realna. Czy to się naprawdę może udać?

Chcesz wiedzieć wię™cej?
Piotr Sebastian - 24 grudnia 2014 12:03

FINAŁ LIGI TALENTÓW!

Talenty I to już wszystko moi drodzy. Konkurs zakończony. Ostatni egzemplarz Football Managera 2015 powędruje jutro w kierunku zwycięzcy.

Kto zwyciężył w naszej Lidze Talentów? Którzy zawodnicy rozwinęli się najbardziej? Wszystkich miłośników odmładzania składu, zarabiania pieniędzy oraz obróbki diamentów zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Liga Talentów. Finał!
Piotr Sebastian - 21 grudnia 2014 23:44

Liga Talentów. Sezon 4.

Talenty Co się dzieje?? Proszę Państwa! Szkoda, że Państwo tego nie widzą!! - krzyczy wniebogłosy spiker ochrypłym głosem. To nie jest obrazek z finału Ligi Mistrzów. To niedawny komentarz telewizyjny do odbywających się Mistrzostw Europy U19, kiedy Davie Selke strzelał drugiego gola Ukrainie. Zapamiętajcie to nazwisko.

Tymczasem czwarty sezon Ligi Talentów przyniósł takich nazwisk więcej. Ciekawe ilu z tych chłopców naprawdę zrobi takie kariery? Tak czy owak, jeżeli ich marzenia się spełnią, my nie będziemy zaskoczeni...

Oto wyniki przedostatniej rundy naszego konkursu Liga Talentów. Sezon 4.
Piotr Sebastian - 18 grudnia 2014 18:17

[1] - [2] - [3] - [...] - [250]


© Centrum FM
Mapa serwisu

Related Links